TELLI PONI/HOBUNE OMA ÜRITUSELE:

Ponisi ja hobuseid on võimalik tellida Teie lapse sünnipäevale ja muudele üritustele, nt lasteaias ja koolides, koduaias või fotosessioonidele teie valitud kohas. Kõik meie ponid ja hobused on lastesõbralikud ning rahulikud. 


RATSUTAMINE PONIDEGA MEIE JUURES KODUS:

Ponide/hobustega saavad ratsutada pisemad kui ka suuremad. Vanus alates 3ndast eluaastast kuni 10.a Iga lapsega tegeleme individuaalselt. Riietuda vastavalt ilmale, pikad püksid ja kinnised jalanõud. Ratsakiiver meie poolt. Tule veeda värskes õhus aega oma perega.


VANKRISÕIT JA SAANISÕIT:

Pakume ponidega vankrisõitu ja saanisõitu. Ponid käivad meil koos ees paarisrakendis kui ka üksikult. Peale mahub poni saani/vankri peale 2 täiskasvanut ja kaks pisemat last. Kui tellida meie juures sõitu siis sõidukestvus kestab kuni tund aega. Tuleme ka teie soovitud üritusele, sünnipäevadele jne. Meeldejääv elamus nii lastele ja täiskasvanutele.


SÜNNIPÄEVA PIDU PONIDE JA TALULOOMADEGA MEIE JUURES:

Meie juures on võimalus pidada sünnipäeva pidusi või muid vahvaid üritusi. On olemas suur varjualune, kus suur laud ja mugavad istumiskohad. Mahutab kuni 20 inimest. Sisaldab grilli, grillimistarvikuid, kus saab küpsetada vorstikesi ja on olemas kohapeal süsi ning söögiriistad.Kohvi/tee ja morss meie poolt.Toitlust meie ei paku. Lastele olemas oma mängunurk,kus on batuudid, kiigeplats, mängumaja ja muid erinevaid mänge. Loomulikult on ponisõidud ja soovikorral vankrisõit/saanisõit ning saab paitada,sööta erinevaid taluloomi. Pakett sisaldab 3h.

Võtke meiega julgelt ühendust nii kodulehe kaudu või helistades. 


FOTOSESSIONID PONIDE/HOBUSTE VÕI TALULOOMADEGA:

Meil erineva välimusega armsaid  laigulisi kui ka täpilisi ponisi. Ja suuremad on karvaste jalgadega tinkerid. Ja soovikorral saab teha pilte taluloomade keskel(eesel, kääbuskitsed, lambad, kanad ja jänkud) Vajadusel leiame koos sobiva fotograafi. Kirjuta või helista ja leppime sobiva aja kokku. 


 TALULOOMAD SINU SOOVITUD ÜRITUSELE/SÜNNIPÄEVALE:

 Meie sõbralikud ja uudishimulikud taluloomad toovad Teie üritusele, et lapsed saaksid loomadega tutvuda, neid paitada ja nendega tegeleda. Loomaparki esindavad miniponid, eesel,kääbuskitsed, erinevat tõugu lambad, kanad, kuked ja jänesed. Meil olemas oma aedik, kus paigutada taluloomad, vajalikud tarbed/söögid võtame ise kõik kaasa. Koristame enda tagant kõik kenasti ära. 


Teie küllakutset ootama jäädes, Poni Zimba loomapark